Convi-Serwis
Convi-Serwis
  • Polski
  • English
  • Deutsch
biuro@convi-serwis.pl
+48 504 365 475
+48 504 365 476

Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (zwanej dalej “Ustawą”), wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Convi-serwiS Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Augustynika 1A w celach marketingowych, związanych z prowadzoną działalnością w zakresie produkcji i dystrybucji kompleksowych linii technologicznych, przenośników taśmowych, przesiewaczy oraz konstrukcji stalowych dla przemysłu surowców mineralnych i innych branży. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Convi-serwiS Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Augustynika 1A, informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Informacje zawarte w przesyłanym przez Klienta formularzu kontaktowym, będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

Projekt i realizacja: polskinet.pl